Recenzie a skúsenosti

"Našej starkej sa celkový stav po nasadení Cerebrinolu výrazne zlepšil. Mala slabšiu mozgovú príhodu a s rehabilitáciou sme začali skoro. Okrem pár malých nedostatkov to už máme za sebou. Cerebrinol veľkou mierou dopomohol rýchlosti zotavenia sa."
Anna M.
Žilina
"Na základe odporúčania od nášho lekára sme po prekonaní mŕtvice siahli po Cerebrinole, ktorý citeľne prispel k urýchleniu zotavenia. Po krátkej dobre sa u manželky zlepšila nielen nálada ale aj pamäť, rozprávanie a aj samotný pohyb. Veľmi nám to pomohlo."
Peter L.
Bratislava
"Cerebrinol sme kúpili otcovi po prekonaní mŕtvice, mal ťažkosti s pohybom a rozprávaním. Boli sme skeptickí voči akýmkoľvek doplnkom, avšak naša známa nám po vlastnej skúsenosti odporučila Cerebrinol, ktorý sme si zadovážili a otcovi sa jeho celkový stav výrazne zlepšil a nástup bol takisto pomerne rýchly. Určite odporúčame."​
Lucia Z.
Dunajská Streda
"Po vyskúšaní mnohých doplnkov som bola už naozaj zúfalá, keďže nič nepomáhalo. Môj doktor mi odporučil Cerebrinol a kyslíkový koncentrátor na domácu liečbu. Oba mi naozaj pomohli a výsledky sa dostavili rýchlo. Cerebrinol všade odporúčam, opäť plnohodnotne fungujem."
Eva S.
Košice

Napísali o nás

Moderné metódy liečby po cievnej mozgovej príhode

Čo je to cievna mozgová príhoda? Poznáte príznaky, riziká či liečbu?

Vráťte sa späť do každodenného života po cievnej mozgovej príhode

Starostlivosť o pacienta po cievnej mozgovej príhode